Barwy szczęścia | odc. 2703

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika opowiada Renacie o kolejnych problemach z Wolnym. W tej sytuacji przyjaciółka prosi o pomoc Marcina Kodura. Tymczasem Żabcia mówi Vincenzo, że zakończyła swój związek z Damianem.

Oglądaj w telewizji

Pon 13.02 11:30
TVP Polonialogo
Pon 13.02 16:30
TVP Polonialogo
Wt 14.02 4:15
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Kuczma przed wyjazdem z Borek żegna się z Grzelakami. Zawiadamia ich, że zostawia pasiekę. Aleks prosi swoich rodziców, aby w tym wypadku to oni zaopiekowali się pszczołami. Borys dowiaduje się wreszcie, dlaczego jego syn chętniej spędza czas ze zwierzętami, niż kolegami. Zaniepokojony mężczyzna postanawia więc temu jakoś zaradzić. Dominika mówi Renacie o kolejnych problemach z Wolnym. Przyjaciółka prosi więc o pomoc Marcina Kodura. Podkomisarz chce w zamian, by kobieta pomogła mu w pozyskaniu dowodów przeciwko Biniowi. Tymczasem Żabcia mówi Vincenzo, że zakończyła swój związek z Damianem. Pyrkowie są wdzięczni Bartoszowi za okazaną im pomoc. Klara wciąż żyje w stresie po ataku wielbiciela, co skutkuje u niej twórczą blokadą. Ponadto Hubert prowadzi szkolenie dla kobiet w ciąży. Mężczyzna okazuje się tak dobry, że pielęgniarka Kama oferuje mu dalszą współpracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...