Rozbitkowie (20)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999

W skrócie

Talbott postanawia wrócić z wodzem Indian do wioski Wybrańców. Tymczasem Karen, Kennedy i Jimmy chcą uciekać. Mają im w tym pomóc znalezione w obozie geologów kompas, mapa i amunicja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Talbott postanawia wrócić z wodzem Indian do wioski Wybrańców. Karen, Kennedy i Jimmy chcą dalej uciekać. Mają im w tym pomóc przedmioty znalezione w obozie geologów - kompas, mapa i amunicja. Kennedy odłącza się od Karen i Jimmy'ego. Dostrzega samolot, który wylądował na rzece. W osadzie Wybrańców umiera kobieta, której Pia pomagała przy porodzie. Jej mąż, Caleb, obwinia ją o śmierć żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...