M jak miłość | odc. 1688

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta i Olek mierzą się z kolejnym kryzysem w związku. Zatrudniona przez nich opiekunka do dziecka próbuje uwieść chirurga. Iza z powodu pracy odwołuje rodzinny wyjazd. Jej mąż nie kryje złości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Franka ma przejść w szpitalu zabieg wycięcia torbieli i udrożnienia jajowodów. Może liczyć na wsparcie Pawła i reszty rodziny. Pacjentka wyznaje, że wcale się nie boi operacji i jest opanowana. Aneta i Olek mierzą się z kolejnym kryzysem w swoim związku za sprawą nowej niani. Zapracowana i przemęczona Chodakowska ma chłodny stosunek wobec męża. Z kolei zatrudniona przez nich opiekunka do dziecka, Paulina, jest oczarowana chirurgiem i próbuje go uwieść. Dziewczyna wyznaje swojemu pracodawcy, że ćwiczy taniec na rurze, po czym postanawia zademonstrować mu kilka ruchów. Próbując się do mężczyzny zbliżyć, zaczyna symulować kontuzję. Tymczasem Marcin jest zazdrosny, gdy poznaje Radka, nowego kolegę z redakcji Izy. Okazuje się, że jej nowy współpracownik był na stypendium w USA i pracował w mediach polonijnych w Chicago i Nowym Jorku. Nadmierny zachwyt kobiety wzbudza u Marcina jedynie złość. Gdy Iza z powodu pracy odwołuje rodzinny wyjazd nad morze, jej mąż nie próbuje nawet ukryć przed nią swojego gniewu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...