Barwy szczęścia | odc. 2702

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klara jest zniesmaczona po lekturze listu od Adamskiego. Natrętny mężczyzna zjawia się u Pyrków i atakuje pisarkę. Wolny przynosi do Feel Good ulotki usług erotycznych ze zdjęciem Dominiki.

Oglądaj w telewizji

Czw 9.02 11:30
TVP Polonialogo
Czw 9.02 16:30
TVP Polonialogo
Pt 10.02 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Klara jest zniesmaczona po lekturze listu erotycznego od swojego wielbiciela, Adamskiego. Natrętny mężczyzna nagle zjawia się u Pyrków, po czym brutalnie atakuje pisarkę. Wilecki za pośrednictwem adwokata prosi Aldonę, by pomogła pobyć się z jego domu Kuczmy. Okazuje się, że na seniora poluje tłum ludzi. Grzelakowa ponownie musi ratować byłego sąsiada przed linczem wściekłych mieszkańców. Wolny przynosi do Feel Good ulotki usług erotycznych, na których widnieje stare zdjęcie Dominiki oraz jej obecny numer telefonu. Tymczasem Damian i Ania udają się na wycieczkę rowerową. Romantyczny wypad psuje jednak wyznanie Wójcika. Mężczyzna mówi jej, że wcześniej wdał się w bójkę, broniąc Dominikę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...