Rozbitkowie (18)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999
zdjęcie

W skrócie

Czworo rozbitków od dwóch dni poszukuje właściciela łodzi motorowej pozostawionej na brzegu. Talbott postanawia wrócić do Wybrańców. Nieoczekiwanie czwórka przyjaciół wchodzi na bagna.

Oglądaj w telewizji

Wt 13.06 18:00
Tele 5logo
Śr 14.06 17:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Czworo rozbitków od dwóch dni poszukuje właściciela łodzi motorowej pozostawionej na brzegu. Talbott postanawia wrócić do Wybrańców. Nieoczekiwanie czwórka przyjaciół wchodzi na bagna. Karen i Jimmy zaczynają tonąć. Udaje się ich uratować. Z bagna Rozbitkowie wyciągają jeszcze ciało człowieka bez ręki. Ktoś zabiera łódź. Karen i Jimmy zastanawiają się, czy nie zostawić rannego Kennedy'ego i nie kontynuować ucieczki na własną rękę. Wieczorem rozbitkowie odnajdują obóz człowieka z bagna. Talbott nie pojawia się na miejscu zbiórki. Jimmy znajduje w lesie mężczyznę przybitego do drzewa. Znika Karen. Jimmy i Kennedy odnajdują chatę, w której mieszka biała kobieta Morag, z pochodzenia Kanadyjka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...