Na ratunek 112: Wojna o córkę (752)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Rodzice 17-letniej Hani walczą o opiekę nad nią. Dziewczyna nie może pogodzić się z tym, co dzieje się między dorosłymi. Pewnego dnia ojciec zabiera ją na deskorolkę. Dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

17-letnia Hania od dwóch miesięcy mieszka tylko z matką. Kobieta wniosła sprawę o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Rodzice nastolatki walczą o opiekę nad nią. Dziewczyna nie może pogodzić się z tym, co dzieje się między dorosłymi. Pewnego dnia ojciec Hani zabiera ją na deskorolkę. Dochodzi do wypadku. Mężczyzna po konsultacji z operatorem odwozi poszkodowaną na SOR. Niedługo potem jej matka dostaje pismo od adwokata męża. Kobieta w przypływie silnych emocji przesadza z alkoholem i lakami uspokajającymi. Córka wzywa pomoc.

Zobacz także

Ładuję...