Barwy szczęścia | odc. 2700

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata przegląda zdjęcia z imprezy. Odkrywa, że całowała się z Dagmarą. Wolny grozi Soni i Dominice. Na pomoc kobietom rusza Sebastian. Przestępca potrąca samochodem wózek mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Kasia rozpoczyna zajęcia fitness z dziewczynami z redakcji, na których wreszcie ma okazję poznać Weronikę. Tymczasem Igor powoli dochodzi do zdrowia. Mężczyzna jest wdzięczny Sadowskiej za troskę i pomoc. Łukasza ponownie zaczyna martwić bliska ich relacja. Agata odkrywa, że po firmowej zabawie zgubiła telefon. Nie pamięta też spotkania z Patrykiem w środku nocy. Gdy udaje jej się wreszcie odzyskać komórkę, przegląda zdjęcia z imprezy. Pyrka odkrywa, że całowała się z sekretarką Dagmarą. Tymczasem Wolny śledzi Sonię i ponownie grozi nie tylko dziewczynie, ale także i Dominice, gdy ta staje w obronie koleżanki. Na pomoc kobietom rusza Sebastian. Przestępca na oczach przerażonej Elizy potrąca samochodem wózek mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...