Ukryta prawda | sezon 21 odc. 1458

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

16-letnia Ewa oskarża kolegę z klasy o gwałt. Matka chłopaka pragnie oczyścić go z zarzutów. Dowiaduje się, że ma on wśród rówieśników opinię agresywnego i natarczywego względem dziewczyn.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przestawione w kolejnych odcinkach "Ukrytej prawdy" historie pokazują, że każdy dzień pisze nowy scenariusz z coraz bardziej zaskakującymi rozwiązaniami. Widzowie zobaczą opowieści o ludziach, których życie odmieniła jedna chwila - pełne napięcia opowieść, raz zabawne, a raz z dramatycznym finałem.

W tym odcinku

16-letnia Ewa oskarża kolegę z klasy, Maćka, o gwałt. Twierdzi, że stało się to, kiedy odprowadzał ją po imprezie do domu. Sam zainteresowany zdecydowanie zaprzecza. Matka, Laura, jest zszokowana. Przez całe życie pomaga ona trudnej młodzieży, a teraz podobna sytuacja spotyka jej syna. Ojciec, Artur, wynajmuje najlepszego adwokata, by wybronił chłopaka. Zdaniem żony takie działania nie wystarczą, więc decyduje się na prywatne śledztwo. Chce oczyścić syna z zarzutów. Nieoczekiwanie poznaje nowe fakty - Marek ma wśród rówieśników opinię agresywnego i nachalnego względem innych uczennic. Kiedy zamierza porozmawiać z nastolatkiem o jego zachowaniu, ten ucieka z domu. Tymczasem okazuje się, że Ewa już raz posądziła kogoś o atak seksualny. Prawdopodobnie znów kłamie. Wkrótce nastolatka zostaje pobita. Wówczas wychodzi na jaw szokująca prawda.

Zobacz także

Ładuję...