Rozbitkowie (17)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/​Niemcy 1999
zdjęcie

W skrócie

Cole trafia do szpitala i zapada w śpiączkę. Na jego następcę zostaje wyznaczony Adam. Kennedy walczy z jaguarem. Ktoś z Wybrańców próbuje zabić Willa. Ten wraz z Pią ucieka do wioski Indian.

Oglądaj w telewizji

Pon 12.06 18:00
Tele 5logo
Wt 13.06 17:00
Tele 5logo

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Po ucieczce rozbitków starszy Cole zapada na zdrowiu. Trafia do szpitala, gdzie zapada w śpiączkę. Adam zostaje wyznaczony na jego następcę. Kennedy walczy z jaguarem. Karen, Jimmy i Talbott szukają właściciela łodzi motorowej. Balaam wyrzuca Pię i Willa z chaty. Schronienie oferuje im Falconer. Ktoś z Wybrańców próbuje zabić Willa. Ten wraz z Pią ucieka do wioski Indian. Balaam i Falconer ruszają ich tropem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...