CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Bądź sobą (10)

(CSI: Miami 5: Come as You Are)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat

W skrócie

Oficer piechoty morskiej zostaje znaleziony martwy na strzelnicy. Ma rany po różnych kulach, ale bez śladów krwi. Śledczy odkrywają, że nie żył, kiedy jego ciało znalazło się na strzelnicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Podczas ćwiczeń wojskowych za jedną z tarcz strzelniczych zostaje odkryte ciało oficera, który zajmował się rekrutacją ochotników do piechoty morskiej. Na miejscu zjawia się ekipa Caine'a. Wykluczają, by śmierć ofiary była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna zginął kilka godzin wcześniej, a jego ciało zostało przeniesione do strzelnicy. Calleigh odkrywa kilka istotnych nieścisłości w zeznaniach świadków. Horatio podejrzewa, że morderstwo oficera może być powiązane ze śmiercią żołnierza, który zginął w niejasnych okolicznościach podczas ataku rebeliantów na obóz w Faludży. O tę tragedię obwinia się jego brat bliźniak, Kevin. Podążając tym tropem, prokuratorzy wojskowi wydają nakaz jego aresztowania. Horatio nie wierzy jednak w winę Kevina. By zbadać sprawę, razem ze swoimi ludźmi jedzie do bazy w Iraku. Natalia dowiaduje się, że jej były mąż, Nick zaprosił Maxine na randkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...