The Office PL 2: Parapetówka (1)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Śmierć wujka Patrycji otwiera przed pracownikami Kropliczanki nowe perspektywy. Marzena zaprasza kolegów z biura na parapetówkę. Nie wie, że ingerencja szefa jest w stanie odmienić każdą imprezę.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.05 18:30
CANAL+ 4Klogo
Czw 1.06 18:35
CANAL+ Serialelogo
So 3.06 16:10
CANAL+ Serialelogo
Pon 5.06 13:35
CANAL+ 4Klogo
So 10.06 9:05
CANAL+ Serialelogo

Opis

Gdy umiera wujek Patrycji (Vanessa Aleksander), pojawia się wakat na ważnym stanowisku w siedzibie Kropliczanki w Warszawie. Ambitna menadżerka stara się zaimponować centrali. Michał (Piotr Polak) natomiast uznaje, że wynik wyścigu jest już przesądzony i przygotowuje się do opuszczenia Siedlec. Tymczasem w firmie następują zmiany personalne. To szansa, nawet dla najbardziej opornych, by zakwitły nowe uczucia.

W tym odcinku

Śmierć wujka Patrycji otwiera przed pracownikami Kropliczanki nowe perspektywy - możliwość awansu i wyjazdu do Warszawy. Rywalem ambitnej menadżerki jest oczywiście Michał. Nowa zastępczyni Gosi, Marzena, zaprasza kolegów z biura na parapetówkę. Nie wie, że ingerencja szefa jest w stanie odmienić oblicze każdej imprezy. Pracę w firmie rozpoczyna także Adam. Szybko przekonuje się, że każdy dzień w Kropliczance oznacza życie na krawędzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...