Barwy szczęścia | odc. 2699

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian proponuje Dominice, by Sonia została u nich na dłużej. Ma nadzieję, że kobieta zrezygnuje z prostytucji i rozpocznie nowe życie. Agata denerwuje się przed spotkaniem z przełożonym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Agata stresuje się przed spotkaniem z Głowskim. Z uwagi na kończący się okres próbny, martwi się, że może stracić pracę. Prezes firmy jednak, widząc wyniki sprzedaży, obiecuje pracownikom nagrody. Organizuje również przyjęcie, by uczcić sukces zespołu. Pełna obaw Pyrka finalnie otrzymuje samochód służbowy, a podczas wspólnej zabawy wreszcie integruje się ze współpracownikami. Kieliszewski, wykorzystując nietrzeźwość szefowej, usiłuje pojechać z nią do jej domu. Na drodze staje mu jednak Patryk. Umińska prosi Kasię, aby poprowadziła dla dziewczyn z redakcji osobne zajęcia fitness. Sadowski martwi się, że w trakcie wspólnych ćwiczeń jego żona będzie miała okazję lepiej poznać Weronikę. Dominika wreszcie mówi Elizie całą prawdę o Soni. Przyszłej teściowej nie podoba się jednak ich znajomość. Tymczasem Sebastian proponuje ukochanej, aby jej przyjaciółka została w ich domu na dłużej. Ma nadzieję, że Sonia z czasem zrezygnuje z prostytucji i zacznie nowe życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...