Na dobre i na złe | odc. 861: Meandry miłości

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olena musi wrócić do Ukrainy, aby zaopiekować się chorym dziadkiem. Przed wyjazdem spędza namiętną noc z Michałem. Radwan poznaje Mario. Blanka przedstawia mu go jako swojego chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Olena musi ponownie wyjechać. Tym razem chce zaopiekować się swoim chorym dziadkiem. Michał uświadamia sobie, że być może widzi ją po raz ostatni. Jeszcze przed odjazdem spędzają ze sobą namiętną noc. Mały Kuba dochodzi do wniosku, że czas najwyższy, aby Asia i Krzysztof zostali parą, o czym chłopiec otwarcie mówi dorosłym. Tymczasem Radwan przypadkowo poznaje Mario. Blanka przedstawia mu go jako swojego chłopaka. Lekarz zdaje sobie sprawę, że w dalszym ciągu coś do niej czuje. W trakcie dyżuru Krzysztof pomaga kobiecie w zaawansowanej ciąży, Gabi. Zaniepokojona pacjentka podczas podróży ze swoim mężem niespodziewanie zaczęła mieć silne skurcze. Tadek wychodzi ze szpitala, po czym wraz z Glorią wyjeżdża na urlop. Tymczasem prostytutka Malwina, której ostatnio pomogła doktor Krasucka, opuszcza fundację, w której się do tej pory ukrywała. Wkrótce kobieta zostaje uprowadzona i zmaltretowana przed dawnych pracodawców. Consalida zeznaje na policji, że widziała ją w towarzystwie jednego ze swoich porywaczy. Tuż po tym lekarka trafia na czarną listę mafii. Szef Maria zleca przestępcy kolejne zabójstwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...