Barwy szczęścia | odc. 2698

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian zwierza się Markowi, że coraz częściej myśli o adopcji. Sonia zostaje bez dachu nad głową. Właściciel mieszkania zerwał z nią umowę. Dominika zaprasza prostytutkę do swojego domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sebastian zwierza się Markowi, że coraz częściej myśli o adopcji. Tymczasem Sonia zostaje bez dachu nad głową. Właściciel wynajmowanego przez nią mieszkania zerwał z nią umowę z powodu licznych skarg jej sąsiadów. Dominika zaprasza prostytutkę do swojego domu, nie uzgadniając jednak tego wcześniej ze swoim narzeczonym. Sadowski doznaje niegroźnej kontuzji podczas wyścigu, na który namówił go Modrzycki. Tymczasem Kasia udaje się w odwiedziny do Igora. Okazuje się, że mężczyzna wreszcie odzyskał przytomność i zaczyna powoli mówić. Później kobieta dowiaduje się, że Łukasz spotkał się z Weroniką na biwaku. Postanawia przesłuchać męża. Jarecki nalega, aby Klara napisała kolejną książkę, będącą kontynuacją swojej powieści. Bartosz sugeruje Pyrce, aby poruszyła w niej tematy, o których pisały do niej proszące ją o radę czytelniczki. Mężczyzna ponownie wykorzystuje okazję, aby zbliżyć się do pisarki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...