M jak miłość | odc. 1686

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Budzyński zaczyna coraz częściej sięgać po alkohol. Zaniepokojeni jego zachowaniem są nie tylko koledzy z pracy, ale także Anita, która znajduje w gabinecie przełożonego sporą kolekcję butelek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Budzyński, by uniknąć rozmowy z Julią, zaczyna coraz częściej sięgać po alkohol. Zaniepokojeni jego zachowaniem są nie tylko koledzy z pracy, ale także Anita, która znajduje w gabinecie przełożonego sporą kolekcję butelek. Gdy przyjaciele usiłują porozmawiać z Andrzejem, ten wpada w gniew. Tymczasem Magda zamierza zostać w Grabinie na stałe. Postanawia też urządzić w siedlisku pensjonat, w czym Budzyński jest gotów ją wesprzeć. Kobieta może też liczyć na pomoc ze strony Kamila i Mostowiaków. Maria zawiadamia sąsiadkę, że ostatnimi czasy w okolicy doszło do serii tajemniczych włamań. Wieczorem Budzyńska dostrzega w ogrodzie nieznajomego mężczyznę, który się oddala, gdy zauważa jej męża. Gdy Werner pożycza Weronice pieniądze, kobieta przestaje się do niego odzywać. Później mężczyzna umawia się na spotkanie z Oliwią. Nowa znajoma okazuje się złodziejką. Okrada Adama, Anitę, a także Kamila.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...