Barwy szczęścia | odc. 2697

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bruno uważa, że Bożena nie powinna zawiadamiać o walce stoczonej z Zaborskim. Postanawia też zatrudnić ponownie Karolinę. Justin mówi Oliwce, że niebawem zajmie miejsce Rafała w hotelu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bruno uważa, że Bożena nie powinna informować policji o stoczonej z Zaborskim walce. Ponadto postanawia zatrudnić ponownie Karolinę, mając nadzieję, że dzięki niej będzie miał dostęp do aktualnych informacji o swoim rywalu. Tymczasem Justin chwali się Oliwce, że niebawem zajmie miejsce Rafała w hotelu. Dominika i Sebastian zabierają do swojego domu Mateusza po tym, gdy znaleźli pobitą matkę chłopca. Przy okazji para znów się kłóci. Kowalski krytykuje Sonię za to, że nie chce zgłosić sprawy napaści na policję. Uważa też, że kobieta, z uwagi na wykonywany zawód, na własne życzenie ściągnęła na siebie kłopoty. Później Dominika spotyka u koleżanki Wolnego, bandytę i sutenera, którego poznała w czasach, gdy sama zajmowała się prostytucją. Gdy Umińska dostrzega w redakcji, że Weronika wydaje się zafascynowana Łukaszem, zamierza to ukrócić. Modrzycki również nie pozostaje obojętny. Krytykuje zażyłość dziewczyny z szefem. Tymczasem Sadowski po biwaku za miastem zabiera Maksa i resztę dzieci do Igora, który powoli odzyskuje przytomność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...