Lekarze 4 (12)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał dowiaduje się, że jego ojciec i Łącki chcą usunąć ze stanowiska doktor Bosak. Funkcję nowego dyrektora kliniki miałby objąć Tadeusz. Podczas rozmowy z Alicją Gustaw dostaje zawału.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Michał dowiaduje się, że jego ojciec i Łącki planują usunąć ze stanowiska doktor Bosak. Funkcję nowego dyrektora kliniki miałby objąć Tadeusz. Janek powoli wraca do zdrowia i stawia pierwsze kroki. Podczas rozmowy z Alicją Gustaw dostaje zawału. Lekarka udziela mu pomocy, zyskując wdzięczność Krystyny. Do szpitala trafiają dwie siostry, które przeszły terapię nieatestowanymi pijawkami. Jedna z nich poważnie zapada na zdrowiu, jednak Jivan w porę stawia trafną diagnozę i rozpoczyna leczenie pacjentki. Basia rozstaje się z Leonem. Beata i Filip także mają problemy w związku. Galita jest przekonany, że on i jego partnerka nie pasują do siebie. Orda i Iza walczą o nowy, sprawny laparoskop. Wanat uświadamia Magdzie, że wie o podrzuceniu narkotyków jego żonie.

Występują

Ładuję...