CSI: Kryminalne zagadki Miami 5: Ryzykowna jazda (7)

(CSI: Miami 5: High Octane)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat

W skrócie

Podczas nielegalnych zawodów samochodowych w Miami ginie jeden z młodych kierowców, Dex Gilman. Należał do gangu wyczynowców. Horatio zastanawia się: nieszczęśliwy wypadek czy morderstwo?

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Podczas nielegalnych zawodów samochodowych na ulicach Miami ginie jeden z młodych kierowców, Dex Gilman. Chłopak należał do gangu wyczynowców, wykonujących niebezpieczne popisy kaskaderskie. Dex bez przeszkód omijał kolejne kable ulicznej iluminacji, zahaczył jednak o ostatni z nich. Uczestnicy zawodów błyskawicznie uciekli z miejsca wypadku, zniknęło też auto ofiary. Horatio i jego ludzie zastanawiają się, czy tragedia ta była wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy też mają do czynienia z morderstwem. Dziewczyna i sponsorka Gilmana unika odpowiedzi na zadawane przez policjantów pytania. Umieszcza jednak w Internecie film z zarejestrowaną sceną śmierci swojego chłopaka. Caine razem ze swoją ekipą zjawiają się na miejscu kolejnego nielegalnego pokazu. Dostrzegają kilka skradzionych luksusowych atut. Eric i Ryan ratują życie kolejnemu nastoletniemu kierowcy, który omal nie ginie w eksplozji.

Występują

Twórcy

Ładuję...