Barwy szczęścia | odc. 2696

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika i Sebastian postanawiają wreszcie ze sobą szczerze porozmawiać na temat dzieci. Renata mówi przyjaciółce, że Kowalski już raz próbował ratować swoją relację z Magdą za sprawą adopcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Dominika i Sebastian postanawiają wreszcie ze sobą szczerze porozmawiać na temat dzieci. Renata mówi przyjaciółce, że Kowalski już raz próbował ratować swoją relację z Magdą za sprawą adopcji. Oświadcza jej też, że mężczyzna wówczas z niewiadomych powodu wycofał się z tego pomysłu. Później Dominika udaje się do Soni, która przestała się do niej odzywać. Odkrywa, że prostytutka została brutalnie pobita. Łukasz musi pilnie odebrać dzieci ze szkoły. Podczas jego nieobecności zastępuje go Umińska. Sadowski zabiera pociechy na biwak za miasto, gdzie dołącza do nich Weronika. Bruno i Justin usiłują ratować hotel. W tym celu spotykają się z inwestorami. Mają nadzieję, że uda im się odzyskać ich zaufanie, pomimo szokujących informacji o Rafale. Tymczasem Bożena dowiaduje się z artykułu w prasie, że odnaleziono w rzece zwłoki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...