Na sygnale: Pamiętam o tobie, pamiętaj o mnie (396)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Britney wraca do pracy. Ratownicy pomagają pobitemu bezdomnemu. Jadą do mężczyzny, któremu pryśnięto gazem pieprzowym w oczy. Przychodzi również wezwanie do uczestnika konkursu jedzenia hot dogów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ku radości wszystkich kolegów, ze Zdzisiem na czele, Britney wraca do pracy. Basia po ostatnich wydarzeniach traci zaufanie do Adama. Chce ograniczyć jego kontakty z synem. Między Nowym i Alkiem wciąż narasta konflikt. Kończy się on bójką. Tymczasem Bieliński składa Beniowi zaskakującą propozycję. Podczas dyżuru ratownicy pomagają bezdomnemu pobitemu przez osiłka. Potem jadą do mężczyzny, któremu pryśnięto gazem pieprzowym w oczy. Przychodzi również wezwanie do uczestnika konkursu jedzenia hot-dogów. Mężczyzna nagle źle się poczuł.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...