Barwy szczęścia | odc. 2694

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena decyduje się nie mówić mężowi o walce z Rafałem. Kobiecie udało się zrzucić rywala z mostu. Następnego dnia udaje się do parku, by sprawdzić, czy nie odnaleziono ciała Zaborskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Bożena decyduje się nie mówić mężowi o walce z Rafałem. Kobiecie udało się przed nim obronić, a także zrzucić z mostu prosto do wody. Następnego dnia udaje się do parku, by sprawdzić, czy nie odnaleziono ciała Zaborskiego oraz, czy zostały jakieś ślady po ich starciu. Tymczasem Stański, przekonany, że Karolina od samego początku współpracowała z Rafałem, robi jej awanturę. Partnerka przestępcy postanawia skontaktować się z policją i składa obciążające go zeznania. Podkomisarz Kodur aresztuje odpowiedzialnego za porwanie Tadzia mężczyznę. Kasia mówi Izie, że w dalszym ciągu opiekuje się Igorem. Co więcej, czuje się winna z powodu wypadku, w którym mężczyzna o mało nie zginął. Tymczasem podczas kolejnej wizyty w szpitalu ojciec Maksa niespodziewanie ściska dłoń chłopca. Sonia ponownie zwraca się do Dominiki z prośbą o zajęcie się jej synem, podczas gdy ona będzie z klientem. Dziewczyna zabiera małego Mateusza do swojego domu, co nie podoba się jednak Sebastianowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...