M jak miłość | odc. 1684

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz wyznaje Barbarze, jak bardzo jest zmęczony sytuacją z Lilką. Nadchodzi długo wyczekiwany dzień ślubu Krystyny oraz Staszka. Lisieccy postanawiają wyjechać razem do Australii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Mateusz wyznaje Barbarze, jak bardzo jest zmęczony sytuacją z Lilką. Poza tym nie wie, co tak naprawdę do niej czuje. Tymczasem Ethan dręczy dziewczynę wiadomościami. Żąda od niej pieniędzy. Nadchodzi długo wyczekiwany dzień ślubu Krystyny i Staszka. Świadkowie pary, Maria i Artur, się spóźniają, a Kisielowej udaje się wprosić na ceremonię. Państwo młodzi nie są jednak zadowoleni z obecności kobiety. Pomimo wielu niespodzianek i niedogodności seniorzy zawierają związek małżeński, a po kilku godzinach wyjeżdżają w podróż poślubną do Grecji. Lisieccy postanawiają wreszcie odejść z firmy Tadeusza oraz wyjechać razem do Australii. Modry i Barbara w dalszym ciągu starają się zeswatać Jagodę i Kiemlicza. Mają nadzieję, że dziewczyna zostanie w Grabinie na dobre.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...