Totalne remonty Szelągowskiej 5 (2/8)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po śmierci rodziców Ela opiekowała się swoim rodzeństwem. Z czasem założyła rodzinę i doczekała się trójki dzieci. Mieszka we wsi pod Wałczem. Dom okaże się dla ekipy remontowej sporym wyzwaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadząca Dorota Szelągowska jest kreatywna, uwielbia zmiany, nie boi się żadnej pracy, spędza sporo czasu na klatce schodowej i nieustannie droczy się z pewnym stolarzem. W przeciwieństwie do większości ludzi, w sytuacji remontu czuje się znakomicie. Teraz rusza w Polskę już po raz piąty, by wesprzeć najbardziej potrzebujących. Bierze na tapet nie tylko mieszkania, ale również domy. Miejsce, do którego ma się udać, wskazują jej ci, którzy pragną odwdzięczyć się prywatnym bohaterom za otrzymane dobro. Tematem kolejnych odcinków staną się niesamowite, wzruszające historie rodzinne.

W drugim odcinku odmieni się życie Eli, którą do programu zgłosiła siostra, Ania. Kobieta ma troje rodzeństwa, jest najstarsza. Ich tata zmarł, gdy była dzieckiem, a w wieku dwudziestu jeden lat straciła też mamę - zmarła ona na raka. Bohaterka odcinka starała się za wszelką cenę utrzymać bliskich razem, została matką zastępczą dla najmłodszego brata i zaopiekowała się drugim, dorastającym, pomagała też Ani kontynuować studia. Z czasem sama założyła rodzinę, doczekała się trójki dzieci. Niestety, rozstała się z ich ojcem, miłość znalazła później. Dziś mieszkają razem z partnerem we wsi znajdującej się pod Wałczem. Dom Eli okaże się dla Doroty Szelągowskiej oraz jej ekipy sporym wyzwaniem. Składa się z pięciu pokoi, kuchni, a także łazienki.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...