Komisarz Alex 18: Nocny fryzjer (222)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W piwnicy jednej z łódzkich kamienic policja znajduje zwłoki Anity. Marta przypomina sobie śledztwo sprzed sześciu lat, kiedy to zajmowała się sprawą seryjnego mordercy. Sądzi, że psychopata powrócił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

W piwnicy jednej z łódzkich kamienic policja znajduje zwłoki zaginionej Anity, menedżerki włoskiej restauracji. Marta przypomina sobie śledztwo sprzed sześciu lat, kiedy to zajmowała się sprawą seryjnego mordercy kobiet, którego nazwała Nocnym Fryzjerem, ponieważ zabijał w nocy i obcinał ofiarom kosmyki włosów. Dochodzenie zamknięto z nakazu jej ówczesnego przełożonego i zarazem sympatii, jednak policjantka podejrzewa, że psychopata powrócił. Podczas sekcji Leon odkrywa ślady paralizatora na ciele Anity. To utwierdza Martę w przekonaniu, że ma do czynienia z Nocnym Fryzjerem. Niebawem zostaje znalezione kolejne ciało kobiety ułożone w charakterystyczny sposób. Ofiarę również pozbawiono części włosów. Funkcjonariusze rozpoczynają żmudne śledztwo. Pierwsze podejrzenia kierują na kelnera z włoskiej restauracji. W komendzie zjawia się inspektor Marek Wyka, dawny szef Grabskiej, który niegdyś zamknął śledztwo w sprawie Nocnego Fryzjera. Chce teraz naprawić swój błąd. Liczy też na odnowienie relacji z Martą. Kiedy policjanci odkrywają trzecie ciało kobiety, a Grabska dostaje na swój telefon zdjęcie ofiary, staje się jasne, że zabójca prowadzi z nimi arogancką grę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...