Pszczółka Maja: Pozory mylą (8)

(Die Biene Maja: Misleading Appearances)

serial animowany Francja/​Niemcy 2012  b.o.

W skrócie

Maja i Gucio poznają Momo, który jest obdarzony dużym apetytem. Pewnego dnia ktoś wdziera się do spiżarni ulu i zaczyna wyjadać zapasy miodu. Maja rozpoznaje w złodzieju swojego przyjaciela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Maja i Gucio poznają sympatycznego Momo, który jest obdarzony ogromnym apetytem. Pewnego dnia niespodziewanie ktoś wdziera się do spiżarni ulu i zaczyna wyjadać zapasy miodu. Maja rozpoznaje w złodzieju swojego przyjaciela.

Zobacz także

Ładuję...