M jak miłość | odc. 1682

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Franka dowiaduje się od Gutowskiego, że umówił się on na spotkanie w Warszawie z Lewickimi. Paweł martwi się, że jego ukochana, mimo złożonej obietnicy, planuje znów zobaczyć się ze swoim synem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Franka traktuje Basię jak własną córkę i okazuje jej swoje wsparcie. Ponadto dowiaduje się od Gutowskiego, że umówił się on na spotkanie w Warszawie z Lewickimi. Paweł martwi się, że jego ukochana planuje znów zobaczyć się ze swoim synem, pomimo obietnicy, jaką złożyła jego rodzicom. Kobieta uspokaja męża, twierdząc, że tego nie zrobi. Ostatecznie Zduńska wymyka się z bistro, aby po raz kolejny spotkać się z Adamem. Widząc jednak, że Lewicka okazuje chłopcu miłość, postanawia się wycofać. Cieszy się, że jej dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe. Później góralka wybiera się z Pawłem na wizytę lekarską do ginekologa. Marząca o dziecku kobieta chce jak najszybciej poddać się terapii. Lenka rozpacza, gdy trafia na listę rezerwową w wymarzonej szkole. Tymczasem Antek, w którym się podkochuje, został przyjęty do liceum. Nastolatka martwi się, że straci kontakt z chłopakiem. Kinga radzi swojej córce, jak przyciągnąć uwagę kolegi. Misiek wpada w tarapaty. Okazuje się, że wraz ze swoim kolegą Ryśkiem włamał się do komputera swojej wychowawczyni i zmienił wpisy w elektronicznym dzienniku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...