To nie ze mną (6)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał nie jest zadowolony z nowego włoskiego sąsiada. Tymczasem przez kolejne problemy Tomka Tosia musi wynieść się z własnego mieszkania. Dziewczyna godzi się na randkę z Jackiem.

Oglądaj w telewizji

Pt 7.04 6:35
Stopklatkalogo

Opis

Tosia (Ada Szczepaniak) jest energiczną i niezależną kobietą, która pracuje i żyje w typowo męskim świecie. Jej zawód to mechaniczka samochodowa. Natomiast Michał (Adrian Zaremba) jest lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córki. Oboje są długoletnimi singlami, ale ulepionymi z zupełnie innej gliny. Los potrafi jednak spłatać figla i ich drogi się spotykają. Może z tego wyniknąć płomienny romans, choć oboje starają się, żeby nic z tego nie wyszło. Serial ten to ciepła i pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie oraz sile przyjaźni.

W tym odcinku

Michał nie jest zadowolony ze swojego nowego włoskiego sąsiada, choć ten wydaje się miły. Tymczasem przez kolejne problemy Tomka Tosia musi wynieść się z własnego mieszkania. Dziewczyna w końcu godzi się na randkę z Jackiem, która niespodziewanie zostaje urozmaicona przez jego matkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...