M jak miłość | odc. 1681

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda czuje, że nie jest w stanie wybaczyć mężowi zdrady. Zwierza się Kindze, że wystąpi o rozwód. Gdy załamana kobieta zjawia się w biurze, by zabrać swoje rzeczy, niespodziewanie spotyka Julię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Magda czuje, że nie jest w stanie wybaczyć mężowi zdrady. Ma też za złe kolegom z kancelarii, którzy także ukrywali przed nią całą prawdę. Budzyńska zwierza się Kindze, że zamierza wystąpić o rozwód. Zaskoczona przyjaciółka namawia ją jednak, aby się zastanowiła i nie przekreślała tak łatwo swojego małżeństwa. Gdy załamana kobieta zjawia się w biurze, by zabrać swoje rzeczy, niespodziewanie spotyka Julię. Gdy rywalka usiłuje przepraszać Magdę, ta nie chce słuchać jej wyjaśnień. Maciek cały czas wspiera mamę i postanawia, że zamieszka z nią w Grabinie. Tymczasem ona oświadcza Budzyńskiemu, że nie wie, czy w dalszym ciągu go kocha. Marszałek wpada w złość, gdy dowiaduje się o zdradzie zięcia. Z kolei Werner odkrywa, że w tym samym budynku, do którego została przeniesiona kancelaria, pracują również Julia i Sylwia. Adam usiłuje zbliżyć się do Weroniki, co zaczyna coraz bardziej martwić Kamila. Gdy matka Poli oznajmia, że ma długi, mężczyzna postanawia zaoferować jej pożyczkę. Lenka przystępuje do egzaminu ósmoklasisty. Dziewczynka może liczyć na wsparcie swojej rodziny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...