M jak miłość | odc. 1680

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rokowania chorego Karskiego nie są pomyślne. Detektyw udaje się na spotkanie z notariuszem. Zamierza zapisać majątek Kasi. Aneta wraca do pracy w klinice. Postanawia zamontować w domu kamery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Rokowania chorego Karskiego nie są pomyślne. Mimo to Jakub, nie tracąc nadziei, zamierza rozpocząć leczenie. Mężczyzna może liczyć na wsparcie Kasi. Jeszcze przed pójściem do szpitala detektyw udaje się na spotkanie z notariuszem. Zamierza zapisać cały swój majątek ukochanej. Aneta wraca do pracy w klinice. Chcąc jednak kontrolować to, co się dzieje w domu, postanawia zamontować w nim ukryte kamery. Gdy dowiadują się o tym Olek i Iwona, w domu Chodakowskich dochodzi do burzliwej kłótni. Aleksandra, usiłując załagodzić konflikt, próbuje usprawiedliwić motywację Anety, która jest zarówno młodą matką, jak i zapracowaną lekarką jednocześnie. Tymczasem Iwona chce pomóc Aleksandrze, gdy dowiaduje się, że Janek i jego grupa wsparcia ponownie zaczęli ją dręczyć. Od kilku dni wysyłają jej mnóstwo wiadomości, zapraszając na wykłady czy wyjazdy. Chodakowska postanawia spotkać się ze swoim prześladowcą twarzą w twarz w kawiarni. Informuje go o cofnięciu pełnomocnictwa, które wcześniej na niej wymusił. Kobieta oferuje mu także, aby zapomnieli o całej sprawie. Gdy rzekomy przyjaciel zaczyna jej grozić, w lokalu zjawia się Iwona, przysiadając się do ich stolika. Oświadcza Jankowi, że nagrała, jak grozi Aleksandrze i ostrzega, że wyśle filmik do jego współpracowników oraz biznesowych klientów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...