Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3511

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata dąży do wyprowadzki Emila. Przekonuje męża, by porozmawiał z Mariolą, prosząc ją o kolejną szansę dla byłego partnera. Zuza ponownie próbuje zdobyć informacje od dziewczyny Szarkowskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Beata dąży do wyprowadzki Emila. Przekonuje męża, by porozmawiał z Mariolą, prosząc ją o kolejną szansę dla byłego partnera. Kiedy ona odkrywa, że Larsson nadal mieszka u Wójcików, ostrzega Pawła - musi uważać na brata. Ten po powrocie do domu zaczyna uważnie obserwować resztę domowników. Zuza idzie na spotkanie z Darkiem, który ma bronić Szarka. Zdaniem Żbika sprawa nie wygląda najlepiej, gdyż oskarżony ciągle zmienia zeznania. Prawdopodobnie jest zastraszany. Zuza ponownie próbuje zdobyć informacje od dziewczyny Szarkowskiego, Jagody. Kobieta jednak znika bez śladu. Kamil proponuje Kolendzie, że ją podwiezie. Anna się zgadza. Żonę niepokoi kolejne spotkanie Damiana z Zoją. Monika postanawia zająć się synkiem nauczycielki wychowania fizycznego. Jak udaje jej się dowiedzieć, chłopiec wychowuje się bez ojca, ale bardzo pragnie go mieć. Kiedy wuefistka przychodzi odebrać dziecko, Cieślikowa widzi ją po raz pierwszy. Jest bardzo nieprzyjemna dla atrakcyjnej rywalki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...