To nie ze mną (3)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał wraz z córkami szuka mieszkania do wynajęcia. Pola i Stenia są zachwycone apartamentem w kamienicy przy rynku. Ich ojciec nie jest pewny, czy lokum to odpowiednie miejsce dla niego i dzieci.

Oglądaj w telewizji

Wt 4.04 6:30
Stopklatkalogo
Śr 5.04 6:00
Stopklatkalogo

Opis

Tosia (Ada Szczepaniak) jest energiczną i niezależną kobietą, która pracuje i żyje w typowo męskim świecie. Jej zawód to mechaniczka samochodowa. Natomiast Michał (Adrian Zaremba) jest lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córki. Oboje są długoletnimi singlami, ale ulepionymi z zupełnie innej gliny. Los potrafi jednak spłatać figla i ich drogi się spotykają. Może z tego wyniknąć płomienny romans, choć oboje starają się, żeby nic z tego nie wyszło. Serial ten to ciepła i pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie oraz sile przyjaźni.

W tym odcinku

Michał wraz z córkami szuka nowego mieszkania do wynajęcia. Pola i Stenia są zachwycone apartamentem w kamienicy przy rynku, ale tata studzi ich entuzjazm. Nie jest pewny, czy lokum nad pizzerią Tomka i mieszkaniem Tosi obok, to odpowiednie miejsce dla niego i dzieci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...