Zranione ptaki (148)
(Yarali Kuslar)
W skrócie
Hülya usiłuje zdobyć sympatię i zaufanie pozostałych domowników. Melis próbuje wykorzystać załamanie Leventa, aby się do niego wreszcie zbliżyć. Ayse udaje się do kawiarni na spotkanie z Cemilem.
Oglądaj w telewizji
Opis
Losy Meryem i jej młodszego, przybranego brata Ömera. Pięć lat temu, kiedy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu, Durmusowi, chłopca. Mężczyzna zamierzał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Opiekę nad malcem przejęła Meryem. Rodzeństwo bardzo się kocha, a dziewczyna robi wszystko, by zapewnić bratu szczęśliwy, spokojny dom i ciężko pracuje na jego utrzymanie. Nie ma pojęcia, że Ömer jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca, Leventa, i został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę w rodzinnym imperium.
W tym odcinku
Hülya usiłuje zdobyć sympatię i zaufanie pozostałych domowników. Melis próbuje wykorzystać załamanie Leventa, aby się do niego wreszcie zbliżyć. Ayşe udaje się do kawiarni na spotkanie z Cemilem. Neriman podejrzewa, że Mine ma złe intencje i nie jej nie ufa. Postanawia porozmawiać na ten temat z Safiye i Doganem. Nikt jednak nie daje wiary jej słowom. Bahadir oświadcza Asli, że z uwagi na problemy zdrowotne Hülyi, muszą zakończyć ich związek. Meryem znajduje w pojemniku na śmieci w gabinecie Leventa ich zdjęcie razem, które zostało pocięte. Ma wyrzuty sumienia, widząc, jak bardzo jej ukochany cierpi. Tymczasem Melis i Tekin w każdej możliwej chwili wspominają przy Levencie o poronieniu Meryem.
Występują




















