Na sygnale: Dla kogo żyć (391)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Britney odzyskuje przytomność. Pewien biznesmen próbuje przekupić ratowników, by zawieźli go na lotnisko. Gdy odmawiają, wybiega na ulicę, żeby zatrzymać taksówkę. Ma to tragiczne konsekwencje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ku radości wszystkich przyjaciół ze stacji Britney odzyskuje przytomność. Nowy z trudem ukrywa, jak bardzo jest wściekły na Alka. Na dodatek Bieliński zdradza mu, że kolega, którym tak fascynuje się Julka, ma żonę. Na dyżurze doktor Góra pomaga pijanemu mężczyźnie po upadku ze schodów. Trafia także na biznesmena spieszącego się na lotnisko. Mężczyzna próbuje przekupić ratowników, by zawieźli go na miejsce na sygnale. Gdy nie przynosi to rezultatu, wybiega na ulicę, żeby zatrzymać taksówkę. Ma to tragiczne konsekwencje. Ekipa doktor Reiter jedzie do dziewczyny, która straciła przytomność w trakcie gry komputerowej. Przedawkowała środki pobudzające.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...