Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3510

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uratowany przez Arka policjant dziękuje mu za pomoc i wręcza prezent: zestaw głośnomówiący. Ostrowski otrzymuje też jednak mandat. Po południu pojawia się serce dla jego pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Uratowany przez Arka policjant dziękuje mu za pomoc i wręcza prezent: zestaw głośnomówiący. Ostrowski otrzymuje też jednak... mandat. Po południu pojawia się serce dla jego pacjentki. Nicole nadal grozi Mikołajowi - niebawem wszyscy dowiedzą się, jak patologiczna jest nowa rodzina Leśniewskiego. Marta traci cierpliwość. Przychodzi do mieszkania ojca i żąda od byłej żony partnera, by przestała ich gnębić. Słysząc o poczynaniach dawnej synowej, Honorata jest przerażona. Kiedy Marta wychodzi, młodsza z kobiet oznajmia, że idzie na wywiad radiowy, czego Hofferowa jej zabrania. Dochodzi do awantury, podczas której Nicole jest agresywna. Damian pragnie spędzić z żoną romantyczny wieczór. Wcześniej inauguruje akcję rowerową w szkole Kajetana. Podczas warsztatów i zawodów Cieślik pomaga gnębionemu przez rówieśników chłopcu. Okazuje się on synem Zoi. Zdenerwowana matka szuka Jacka po zakończeniu zajęć. Senator jej pomaga, a potem daje się zaprosić do ich domu. Tymczasem Monika czeka na męża...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...