Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3509

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klasa Niny i Decybela obawia się zemsty Bednarczukowej. Uczniowie żądają, by zmieniono im nauczyciela. Ostrowski wraca do domu, wykończony po dyżurze. Otrzymuje wezwanie do umierającej pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Klasa Niny i Decybela obawia się zemsty Bednarczukowej. Uczniowie żądają, by zmieniono im nauczyciela. Ogłaszają bunt. Danka słyszy, że nie będą chodzili na lekcje języka polskiego. Skarżą się na Teresę, która rzekomo upokarza i prześladuje podopiecznych. Kobieta, słysząc te zarzuty, pokazuje Zimińskiej wiadomość z groźbami, którą dziś otrzymała. Wszystkie gazety odmówiły wydrukowania rewelacji Nicole na temat Marty i jej syna. Honorata nadal nie rozmawia z mężem, podejrzewając go o romans z Madame Irene. Co gorsza, ponownie spotyka rzekomą rywalkę w barze. Chce ona porozmawiać. Roman szuka zemsty. Odwiedza redakcję Artura. Ostrowski wraca do domu, wykończony po całonocnym dyżurze. Otrzymuje jednak pilne wezwanie do umierającej młodej pacjentki. Ponaglany telefonami jedzie do szpitala, ale zatrzymuje go policja. Funkcjonariusz wypisuje mandat Arkowi, obcesowo tłumaczącemu sytuację. Nagle zdenerwowany stróż prawa chwyta się za serce, po czym pada nieprzytomny na ziemię.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...