M jak miłość | odc. 1679

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Ewa Kalinowska przyjeżdża do Grabiny, aby ocenić, jak funkcjonuje przychodnia. Łukasz od razu się jej naraża. Bartek w końcu wraca do domu. Informuje Ulę, że dostał propozycję pracy we Wrocławiu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

W Grabinie pojawia się nowa postać. To doktor Ewa Kalinowska, nowa współwłaścicielka miejscowej przychodni, która przybyła, aby ocenić w jaki sposób funkcjonuje placówka. Dochodzi także do spotkania lekarki z Łukaszem, który od razu się jej naraża. Najpierw kłóci się z kobietą o miejsce parkingowe, a następnie odmawia jej przyjęcia poza kolejnością, choć ona twierdzi, że źle się czuje. Kalinowska od razu postanawia dokładnie się przyjrzeć niepokornemu pracownikowi i wypytuje w przychodni o jego doświadczenie oraz formę zatrudnienia. To jednak nie koniec trudnych doświadczeń tego dnia. Łukasz odbywa też niełatwą rozmowę z Patrycją, która bez ogródek oznajmia mu, że zamierza wrócić do zawodu prawnika. Kobieta podjęła już pierwsze kroki w tej sprawie, nie pytając go nawet o zdanie na ten temat. Bartek w końcu dociera do domu i stęsknionej za nim Uli. Powiadamia ukochaną, że dostał wspaniałą propozycję pracy, niestety we Wrocławiu. Lisiecki nie jest zachwycony konceptem rozstania z rodziną, jednak, ku jego absolutnemu zaskoczeniu, Ula namawia go, by zaakceptował ofertę. Jeżeli Bartek się zdecyduje, to parę czekają kolejne wyzwania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...