Papiery na szczęście (178)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beatka, która odwiedza Martę w szpitalu, orientuje się, że ona i Dawid mają się ku sobie. Postanawia przyspieszyć bieg wydarzeń i namawia lekarza, żeby zabrał jej koleżankę na randkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Beatka, która odwiedza Martę w szpitalu, orientuje się, że ona i Dawid mają się ku sobie. Postanawia przyspieszyć bieg wydarzeń i namawia lekarza, żeby zabrał jej koleżankę na randkę. Tymczasem Henryk prosi Renię o spotkanie. Przeprasza kobietę i opowiada jej o sytuacji Agaty. Ta postanawia odwiedzić wnuczkę Kowalczyka. Magda jest szczęśliwa w związku z Konradem, który gra przed nią idealnego chłopaka. Tymczasem on wpada w restauracji na Sylwię (Kamila Kamińska), którą stara się poderwać. Towarzyszący jej Michał (Jędrzej Hycnar) jest zaskoczony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...