M jak miłość | odc. 1678

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Grabinie niespodziewanie zjawia się Rafał, który jest przyjacielem Mateusza ze statku. Przynosi Mostowiakom prezenty od kolegi, a także informację, że chłopak niedługo wróci do Polski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

W Grabinie zupełnie niespodziewanie zjawia się Rafał, który jest przyjacielem Mateusza ze statku. Przynosi Mostowiakom prezenty od kolegi i informację, że młody mężczyzna niedługo wróci do Polski. W trakcie rozmowy zdradza również Marii, że według niego Mateusz nadal myśli o Lilce. Franka zwierza się Pawłowi, że swoich rozterek. Doskwiera jej myśl o tym, że ma syna, którego nie zna i z którym nie utrzymuje żadnych kontaktów. Pomimo zawartej wcześniej z Lewickimi umowy kobieta rozmyśla o tym, czy mogłaby go chociaż zobaczyć. Jeszcze tego samego dnia Gutowski informuje Zduńskich, że Lewiccy zamierzają pojawić się na koncercie jego zespołu w Warszawie. Franka postanawia wykorzystać tę sytuację, udaje się na miejsce i spotyka się z Adamem. Jednak po krótkiej rozmowie matka chłopca zabiera go, a Lewicki ostro strofuje Frankę, przypominając jej o zasadach, które ustalili przed laty. Zdesperowany błaga ją, by nie nachodziła ich nigdy więcej. Trudne chwile w życiu Magdy osiągają punkt kulminacyjny. Budzyńska zapoznaje się z treścią wiadomości przekazanej jej przez Sylwię, w której kobieta ostatecznie potwierdza, że Julia jest w ciąży z jej mężem. Gdy Andrzej pojawia się w siedlisku, jego ukochana jest wściekła i daje temu upust. Po burzliwej wymianie zdań informuje mężczyznę, że nie wróci z nim do mieszkania ani do kancelarii. Maciek musi sam zdecydować, czy chce zostać w domu do końca roku szkolnego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...