Papiery na szczęście (177)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda i Konrad spędzają razem noc. Chłopak w końcu orientuje się, kim jest jego towarzyszka. Ma jej za złe, że ukrywała prawdę o sobie. Nie przyznaje się jednak, że odkrył jej tożsamość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Magda i Konrad spędzają razem noc. Chłopak w końcu orientuje się, kim jest jego towarzyszka. Ma jej za złe, że ukrywała prawdę o sobie. Nie przyznaje się jednak, że odkrył jej tożsamość i postanawia zabawić się jej uczuciami. Marta i Dawid są sobą coraz bardziej zauroczeni. Kiedy jednak Wiśniewska zauważa zdjęcie Adama i Niny, dostaje kolejnej zapaści. Do młodego Kowalczyka dzwoni kompletnie rozbita Agata, żeby zwierzyć mu się z problemów. Rozmowę przerywa im jednak matka jego dziecka. Agata postanawia w końcu nie mówić bratu prawdy o tajemniczym spadkobiercy, jednak nie jest jej łatwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...