Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3507

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek gubi szczęśliwy kupon loterii. Policjanci przekazują Zuzie najnowsze ustalenia - jest podejrzana o współudział w przemycie narkotyków. Cieślik jest świadkiem wypadku z udziałem rowerzystki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Wojtek sprawdza, czy żaden z jego kolegów z pracy nie zgubił kuponu. Następnie, w barze Ziębów, szeptem mówi żonie, że mają szansę zostać milionerami, wystarczy tylko odebrać wygraną. Żaneta prosi, męża żeby oddał jej los. Okazuje się jednak, że Szulc nie może go znaleźć. Paniczne zachowanie pary dostrzega Maria. Policjanci przekazują Zuzie najnowsze ustalenia - jest podejrzana o współudział w przemycie narkotyków. Zdenerwowana, przestaje wierzyć w niewinność Szarka, ku oburzeniu Bogdana. Kamil wypisuje Kolendę z oddziału. Niestety, przed szpitalem Anna spotyka mężczyznę, który zafundował jej traumatyczne przeżycia. Dostaje ataku paniki. Cieślik widzi, jak kierowca samochodu zajeżdża drogę rowerzystce, Próbuje pomóc wściekłej kobiecie, ale ona stwierdza, że nie potrzebuje ratunku. Jakiś czas później Damian zjawia się pod szkołą syna, jako patron akcji "Młodzież na rowery". Poznaje nauczycielkę wychowania fizycznego. Jak się okazuje, to Zoja, spotkana rano sportsmenka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...