To nie ze mną (2)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek jak zawsze zostawia swojej siostrze bałagan do posprzątania. Dziewczyna musi stawić czoło ślubnej katastrofie. Michał chciałby wrócić do domu. Rusza jednak na pomoc pechowej pannie młodej.

Oglądaj w telewizji

Pon 22.04 19:35
FilmBox Extra HDlogo
Nd 28.04 12:40
FilmBox Extra HDlogo

Opis

Tosia (Ada Szczepaniak) jest energiczną i niezależną kobietą, która pracuje i żyje w typowo męskim świecie. Jej zawód to mechaniczka samochodowa. Natomiast Michał (Adrian Zaremba) jest lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córki. Oboje są długoletnimi singlami, ale ulepionymi z zupełnie innej gliny. Los potrafi jednak spłatać figla i ich drogi się spotykają. Może z tego wyniknąć płomienny romans, choć oboje starają się, żeby nic z tego nie wyszło. Serial ten to ciepła i pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie oraz sile przyjaźni.

W tym odcinku

Tomek jak zawsze zostawia swojej siostrze Tosi bałagan do posprzątania. Dziewczyna musi stawić czoła ślubnej katastrofie. Natomiast Michał chciałby zabrać dzieci i wrócić do domu. Jednak chęć niesienia pomocy, która towarzyszy mu zawsze w pracy, nie pozwala mu wyjść. Rusza więc udzielić wsparcia pechowej pannie młodej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...