Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3506

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu Kuba i Karol poznają Alę, która choruje na serce z powodu narkotyków. Podczas rozmowy dostaje zapaści. Brzozowski wzywa pomoc, a jego przyjaciel stara się ratować nową znajomą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

W szpitalu Kuba i Karol poznają Alę. Młoda pacjentka choruje na serce z powodu narkotyków. Podczas rozmowy nieoczekiwanie dostaje zapaści. Brzozowski wzywa pomoc, a jego przyjaciel stara się ratować nową znajomą. Trafia ona na intensywną terapię, zaś załamani koledzy zdają sobie sprawę, jak wielkie zło mogli wyrządzić swoją działalnością. Leon zostaje uczniem Wojtka. Okazuje się, że wszystko zaaranżowała Mania, która robi wszystko, żeby ojciec przekonał się do jej partnera. Uparty Szulc zaprasza chłopaka na jazdę szwankującym autem. W domu przypomina sobie o kuponie loterii, znalezionym na placu manewrowym. Sprawdza wyniki losowania... Bogda jest załamany aresztowaniem Szarka. Nie wierzy w winę kierowcy. Zastanawia się jednak nad dziwnym zachowaniem Jagody, jego ukochanej. Joanna otrzymuje zaproszenie do stadniny od jednego z klientów. Mężczyzna nie ukrywa, że mu się podoba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...