Papiery na szczęście (175)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja i Wiktor chcą wyznać Agacie prawdę o człowieku, który przekazał jej spadek. Oliwka zostawia dziewczynom kartkę, że przeprasza je za swoje zachowanie i wyjeżdża. Wera ma wyrzuty sumienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Alicja i Wiktor zbierają się na odwagę, by w końcu wyznać Agacie prawdę o tajemniczym człowieku, który przekazał jej spadek. Oliwka zostawia dziewczynom kartkę, że przeprasza je za swoje zachowanie i wyjeżdża. Wera ma wyrzuty sumienia, że zraniła przyjaciółkę. Próbuje dowiedzieć się od Filipa, jakie mają plany. Adam informuje Martę o planowanej podróży z Niną. Obydwoje są załamani, jednak dochodzą do wniosku, że to najrozsądniejsze rozwiązanie, jeśli chcą o sobie zapomnieć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...