Na Wspólnej | sezon 20 odc. 3505

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szulcowie zjawiają się na imprezie Leona. Wojtek robi gospodarzowi awanturę, myśląc, że nalewa Mani wino. Ona traci cierpliwość. Jak stwierdza, mężczyzna nie jest jej ojcem, więc nie musi go słuchać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich.

W tym odcinku

Szulcowie zjawiają się na imprezie Leona. Wojtek od razu robi gospodarzowi awanturę, myśląc, że nalewa Mani wino. Ona traci cierpliwość. Jak stwierdza, mężczyzna nie jest jej ojcem, więc nie musi go słuchać. Nicole ma dla swojego prawnika szokującą informację. Jak twierdzi, Stefanek przebywa w patologicznej rodzinie. Jakiś czas później była żona Mikołaja zaczyna szantażować Martę. Jeśli nie wyrazi zgody na kontakty matki z synem, ona ujawni, że ułatwiają nastolatkowi kontakty z prostytutką. Odbywający karę Kuba i Karol stawiają się w szpitalu. Salowa Irena wita ich pretensjami o spóźnienie. Sroga kobieta przeprowadza szkolenie, chce też mieć obu na oku. Kiedy Karol sprząta salę, gdzie leży Kolenda, powstrzymuje dyrektorkę przed wzięciem leku przeciwbólowego, który może jej zaszkodzić. Tłumaczy, że może zaszkodzić pacjentce. Kamil jest pod wrażeniem, gdyż chłopak ma rację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...