Papiery na szczęście (174)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam i Nina postanawiają wyjechać do Włoch. Oliwka próbuje wymusić na Henryku rezygnację z podwyżki czynszu dla salonu fryzjerskiego. Interwencja kończy się fatalnie. Wera ma żal do przyjaciółki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Adam i Nina postanawiają wyjechać razem do Włoch. Tymczasem do Henryka przychodzi Oliwka i próbuje wymusić na nim rezygnację z podwyżki czynszu dla salonu fryzjerskiego. Kowalczyk ją wyśmiewa, a Filipa, który staje w obronie swojej dziewczyny, wyrzuca z pracy. Dziewczynom wypowiada zaś umowę najmu lokalu w trybie natychmiastowym. Wera jest zła na przyjaciółkę za nieprzemyślaną akcję i bardzo przeżywa całą sytuację. Agata umawia się z koleżanką z dawnych czasów. Kobieta ma prawdopodobnie jakieś powiązania z człowiekiem, który zostawił jej spadek. Kiedy później wypytuje o szczegóły swoją matkę, ta nagle mdleje. Na osiedlu Kowalczyków pojawiają się Asia (Katarzyna Grabowska) i Piotr (Michał Meyer). Beatka pomaga im zapanować nad ich niezwykle energiczną córeczką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...