M jak miłość | odc. 1676

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jakub dowiaduje się, że ma białaczkę. Aleksandra jest zmuszana do zerwania kontaktów z rodziną. W końcu decyduje się na ucieczkę. Gdy Janek usiłuje nakłonić ją do powrotu, interweniują Marcin i Olek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zadowoleni Jakub i Kasia wracają ze wspólnego urlopu. Wspierany przez swoich przyjaciół Karski postanawia wreszcie oświadczyć się swojej ukochanej. Jednak w najważniejszym momencie, zamiast poprosić ją o rękę, proponuje swojej dziewczynie trening bokserski. Innym razem Kasia znajduje pierścionek, który miała dostać od Jakuba, i postanawia sama mu się oświadczyć. Marcin i Iza organizują dla Amelki wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Ponadto przygotowali dziewczynce specjalną niespodziankę, jaką jest powrót jej mamy, która wreszcie wychodzi ze szpitala. Chodakowska otrzymuje ofertę awansu na stanowisko szefowej redakcji na czas wyjazdu przełożonej za granicę na kilka miesięcy. Tymczasem Janek usiłuje namówić Aleksandrę, aby w tajemnicy przed swoimi synami, dała dostęp do swojego konta zarówno jemu, jak i grupie wsparcia, do której dołączyła. Kobieta zgadza się i podpisuje przygotowane przez niego dokumenty. Niebawem wszystkie jej pieniądze znikają, a jej rzekomy przyjaciel przestaje odpowiadać na jej telefony.

W tym odcinku

Jakub, zmuszony przez Kasię, robi badania kontrolne. Okazuje się, że ma białaczkę. Bliscy martwią się o Aleksandrę. Seniorka jest zmuszana do brania leków i zerwania kontaktów z rodziną. W końcu decyduje się na ucieczkę. Gdy Janek usiłuje nakłonić ją do powrotu, interweniują Marcin i Olek. Po powrocie do pracy Aneta znów wdaje się w konflikt z Arkiem. Chodakowski wpada w oko Ewelinie, jednej z klientek agencji. Kobieta jest podglądana przez nastoletniego sąsiada za pomocą drona. Iza martwi się, że redakcja "Głosu Gródka" będzie miała problemy z powodu artykułów o klinice Nieśpielaka. Nieprzychylna Kisielowej osoba rozwiesza w Grabinie oczerniające ją plakaty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...