Papiery na szczęście (173)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamilowi zależy na tym, by rodzice Julki pojawili się na ślubie. Ona nie zamierza pozwolić na to, by prawda o jej rodzicach wyszła na jaw. Po randce z Konradem Magda jest w siódmym niebie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Kamilowi bardzo zależy na tym, by rodzice Julki pojawili się na ich ślubie. Nieoczekiwanie do dziewczyny dzwoni matka, która jest na wycieczce w Krakowie i chce się z nią spotkać. Julka nie zamierza pozwolić na to, by prawda o jej rodzicach wyszła na jaw. Przekonuje ukochanego, że zamiast wystawnego wesela woli kameralną uroczystość w wąskim gronie. Chce trzymać go z daleka od swojej rodziny, od której już dawno się odcięła. Po randce z Konradem Magda jest w siódmym niebie. Staje się jasne, że znowu zaczęło jej zależeć na chłopaku. Agata przyjmuje pierwszą pacjentkę w klinice Kownackiego - Beatkę. Zakrzewska namawia ją, by spotkała się z notariuszem w sprawie tajemniczego spadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...