Na ratunek 112: Bezsenność (724)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Matka Martyny po rozwodzie staje się pracoholiczką. Pewnego dnia dziewczyna słyszy krzyk dochodzący z klatki schodowej. Znajduje siedzącą na schodach matkę. Okazuje się, że kobieta została napadnięta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W programie poznajemy historie, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Losy bohaterów często zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem alarmowym 112. To właśni ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt z poszkodowanymi i instruują ich samych albo ich bliskich przez telefon. Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć operatorzy, często balansują na granicy życia i śmierci.

W tym odcinku

Matka maturzystki Martyny po rozwodzie staje się pracoholiczką. Pewnego dnia słyszy krzyk dochodzący z klatki schodowej. Dziewczyna wychodzi na zewnątrz i zauważa siedzącą na schodach matkę. Okazuje się, że kobieta została napadnięta. Martyna dzwoni pod numer 112. Po tym zdarzeniu jej matka zaczyna się zmagać z bezsennością. Trzy dni po napadzie kobieta wpada w panikę. Jest przekonana, że ktoś ją obserwuje.

Zobacz także

Ładuję...