The Voice of Poland 13: Bitwa, część 2 (12)

widowisko Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron zaprosili do swoich drużyn uzdolnionych wokalistów. Teraz uczestnicy show zmierzą się ze sobą na scenie w muzycznych duetach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna edycja programu, który otwiera drzwi do kariery muzycznej. Niemal setka utalentowanych i charyzmatycznych wokalistów zawalczy o udział w wielkim finale. W fotelach trenerów widzowie ponownie zobaczą Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Do jurorów dołączy także uczestniczka trzeciej edycji show - Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry. W roli prowadzących wystąpią Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Tomasz Kammel.

Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron zaprosili do swoich drużyn czterdzieści osiem uzdolnionych wokalistów, po dwanaście w każdej ekipie. Podczas tego etapu programu uczestnicy show zmierzą się ze sobą na scenie w muzycznych duetach. Trenerzy zdecydują, kto z nich dostanie szanse na spełnienie marzeń o wielkiej karierze.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...