Wydział kryminalny Kitzbühel: Zemsta, część 2 (64)

(SOKO Kitzbühel: Vergeltung: Teil 2)

serial kryminalny Austria 2014  od 12 lat

W skrócie

Lukas zostaje ranny, ale lekarzom udaje się doprowadzić go do stanu stabilnego przez wprowadzenie w śpiączkę. Karin chce się zwierzyć się Felixowi, że ma wyrzuty sumienia w związku ze strzelaniną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lukas Roither (Jakob Seeböck), Karin (Kristina Sprenger) oraz ich koledzy z wydziału zabójstw mierzą się z kolejnymi tajemniczymi morderstwami,do których doszło w Kitzbühel oraz okolicach austriackiego miasta.

W tym odcinku

Lukas zostaje ciężko ranny, ale lekarzom udaje się doprowadzić go do stanu stabilnego przez wprowadzenie w śpiączkę farmakologiczną. Czuwa przy nim jego matka. Karin chce się zwierzyć się Felixowi, że ma wyrzuty sumienia w związku ze strzelaniną. Tymczasem w pokoju hotelowym znaleziono ciało Franza Reitera, który był nauczycielem w domu dziecka. To właśnie z tego domu przymusowo wysyłano młodych robotników do fabryki Traubachów. Karin chce ponownie przesłuchać Laurę, najbardziej komunikatywną członkinię rodziny Traubachów, ale niekochana pasierbica znika bez śladu. Policjantka bada więc teren wokół domu dziecka i odnajduje starego opiekuna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...